Lidé a jejich zkušenosti s audiem

Jsem strašně rád, že se mi do rukou dostalo toto audio ! Na začátku jsem měl strach a obavy, ale vše bylo rychle jinak. Každý poslech jsem si snažil užít a výsledkem je mé nové já. Slovy nedokážu popsat jak jsem spokojený a šťastný! Také bych chtěl moc poděkovat za každodenní podporu od pana Mahmooda, moc rád jsem tuto moudrou a skvělou osobu poznal. J.


Audio se mi dostalo do života přesně ve chvíli, kdy jsem potřebovala pomoci, a to jsem ani netušila jak moc.


Přišlo v době, kdy jsem byla na dně, ale pořád jsem si naivně myslela, že to sama zvládnu. Byla jsem nešťastná a měla jsem v srdci spoustu bolesti a motala jsem se sama v sobě jako v bludišti. V době, kdy jsem prožívala složité období s partnerem, byla jsem na něm závislá, žárlila jsem a nedokázala jsem se od něj oprostit i přestože mi to vnitřně ubližovalo. Neměla jsem žádnou sebedůvěru a uvnitř sebe jsem si přišla rozbitá na tisíc kousků, které jsem nedokázala spravit. Cítila jsem se zoufalá a nevěděla jsem, co dělat.

Pak jsem poznala Shahida, ke kterému jsem šla na lekci angličtiny, aniž bych tušila, jak moc se mi život od té doby změní. Hned na prvním setkání mi věnoval toto audio a já hned druhý den začala s poslechem. Byla jsem trochu skeptická, protože za to člověk neplatí žádné peníze a má to takovou sílu vyléčit, někdo vám chce pomoci a nechce za to nic zpátky. Jen to, abyste se měli opravdu dobře a byli jste šťastní.


Poslech té hudby byl pro mě prvních pár dní těžký. Byly chvíle, kdy jsem se u poslechu kroutila a říkala jsem, si, že to nevydržím poslouchat až do konce. Svěřila jsem se s tím Shahidovi, který mi vysvětlil, že je to souboj Ega, který prostě nechce, abychom se měli dobře a našeptává nám většinou takový věci, že něco nedokážeme nebo že třeba tohle audio je blbost. Když jsem ale pochopila, že tohle audio je světlo a opravdu léčí, vizualizovala jsem si při každém poslechu, jak na mě padá shora světlo a pořád jsem si opakovala, že si zasloužím mít se dobře. Věřila jsem.

Poslech té hudby byl pro mě prvních pár dní těžký. Byly chvíle, kdy jsem se u poslechu kroutila a říkala jsem, si, že to nevydržím poslouchat až do konce. Svěřila jsem se s tím Shahidovi, který mi vysvětlil, že je to souboj Ega, který prostě nechce, abychom se měli dobře a našeptává nám většinou takový věci, že něco nedokážeme nebo že třeba tohle audio je blbost. Když jsem ale pochopila, že tohle audio je světlo a opravdu léčí, vizualizovala jsem si při každém poslechu, jak na mě padá shora světlo a pořád jsem si opakovala, že si zasloužím mít se dobře. Věřila jsem.
Už po pár dnech poslechu jsem si uvědomovala, že bolest mizí a že se cítím nějak jinak. Neuměla jsem to pořádně popsat. Po poslechu jsem začala cítit obrovskou vnitřní sílu. Dokázala jsem se postavit sama za sebe a říct stop někomu a něčemu, co mi ubližuje a vydat se novou cestou.

Od poslechu je to dnes téměř rok a já se stávám přesně tím člověkem, tou ženou, kterou jsem si vždycky přála být. Cítím svoji vnitřní sílu, cítím se krásná, dobře si uvědomuji svou sebe hodnotu a dokážu nahlas říct DOST, když cítím, že s něčím nesouhlasím nebo se mi něco nelíbí. Ctím sama sebe a o to víc mi jde ctít také ostatní lidi. Začala jsem se cítit šťastná bez závislosti na druhých lidech, což je pro mě obrovský krok, protože před poslechem to pro mě bylo nepředstavitelné. Lépe se mi komunikuje, cítím se zdravě sebevědomě. Každý den jsem vděčná za své tělo, protože jsem pochopila, že každý jsme naprosto dokonalý přesně tak, jak jsme a nemáme být jiní. A hlavně, cítím uvnitř sebe radost, bez toho, aniž bych k tomu někoho potřebovala.

Z celého srdce Děkuji Shahidovi, že jsem ho mohla poznat, že mi tohle audio věnoval a já si ho mohla poslechnout. Děkuji Qualandar Pak a Sayed Baba Jee za jejich lásku, podporu a pomoc, kterou mi věnují každý den neomezeně.A vám všem, kteří čtete tyhle řádky, moc přeji, abyste si tohle audio poslechli a důvěřovali, protože to je rozhodně jedna z těch nejlepších věcí, která se vám v životě může stát, to tvrdím z vlastní zkušenosti, a bez ohledu na to, co se vám v životě bude dít, vždycky všechno zvládnete s úsměvem a budete se mít dobře!


Mr. M.

"Před poslechem cd jsem si vždycky nechal vynadat i za věc kterou jsem neudělal a mlčel jsem, po třetím dnu poslechu zase nastala situace k řešení, mistr na mě bez důvodu zvýšil hlas a já sem ho usměrnil aby na mě neřval a mluvil v klidu, prostě jsem si začal víc věřit a zjistil, že už si ke mě nemůže dovolit to co předtím. Při poslechu jsem cítil vnitřní klid a pohodu,chtělo se mi usnout a bylo mi jedno co se děje na světe. .POHODA A KLID jsem strašně rád že jsem poznal něco očem jsem vždy jen přemýšlel a ptal se sám sebe EXISTUJE TO NEBO NE děkuju moc za pana S., díky jeho návštěvě a následně VAŠEMU společnému zásahu mám doteď ženu kterou miluji s kterou máme vztah jaký máme, je to na vlnách nahoře dole v klidu asi to tak má být aspoň se něco pořád děje. A dnes jsem zaslechl o DRUHÉM JÁ ano každý ho má a každý se s ním pere včetně mě, ale díky druhému já ať špatnému nebo dobrému je každý ČLOVĚKEM to druhé já k nám patří, bez něj by byla na světě NUDA miluji tě i Mom Jee, moc se těším až dorazíte moooooc papa pan M..."


Ms. K

Každý z nás je jiný a přitom stejný a nic. Má problémy a snaží se je řešit po svém, ale nikdo z nich je nedokáže řešit či úplně vyřešit. Můj problém byl s školou, ale pouze díky výjimečným lidem se mi povedlo ho vyřešit. Nevěřila jsem ve vyřešení mého problému, ale existují lidé co dokážou změnit osud a dát čistý štít života každému. Můj otec mi vzal za výjimečným mužem, který od první chvíle byl pozitivní a nevím jiný než ostatní. Jeho jméno je pan S. M. a nebýt jeho a dalšího výjimečného může nepíšu tuto zprávu. Pan S. M. se stal mým učitelem nejen angličtiny, ale toho čeho si vážím, on se stal i mými rodiči (mamou i tátou), a vím že mi vždy pomůže. To můj učitel mi dal CD a mě stejně jako každému se po jeho poslechu změnil celý život i osud. Odkládala jsem poslech 42 dni, ale poté přišla myšlenka, že si ho poslechnu. Mezitím učitel odjel za rodinou a já se v té době rozhodla poslouchat. Poslouchala jsem to největší štěstí na světě co existuje a to právě audio. Poslouchala jsem týden třikrát denně a každý den byl jiným. Viděla jsem světlo a někdy i dokud audio neskončilo nevnímala nic jiného. Nerozuměla jsem, ale v hlavě byla myšlenka, že si ho poslechnu správně a celý týden. Učitel se vrátil z dovolené a řekla jsem o poslechu. Vše se poté začalo měnit. Naučila jsem se jak se učit, mluvit s lidmi a věřit.
Učitel vyprávěl o vzniku audia a lidech bez kterých by nebylo ani audio ani této zprávy. Vyprávěl o muži, kterého nazýval QALANDAR PAK SARKAR (RA) a jeho nástupci BABA JEE SOHNI. QALANDAR Pak (RA) který šířil toto audio lidem bez výjimek. Jeho život byl neskutečně těžkým a obětoval vše pro druhé. Jeho nástupce Baba Jee SOHNI pokračuje v tom co začal QALANDAR PAK SARKAR (RA).
Učitel říkal ať dávám audio dál, ale nevěřila jsem si. Pak mi poradil jak dám a pár poté pro lidi a audia. Nikdy nechci myslet že budu nejlepší v dávání audia, ale vždy QALANDAR PAK SARKAR (RA) děkuju za to dát lidem audio.

Díky QALANDAR PAK SARKAR (RA) jsem poznala i výjimečné lidi, pro který chci udělat vše co mohu.Mimo mého výjimečného učitele i nástupce QALANDAR PAK SARKAR (RA) BABA JEE SOHNAY a MOM JEE SOHNI, kteří jsou ti nejkrásnější na zemi a nevím jak dostatečně poděkovat za oba dva.

Poznala jsem i výjimečné ženy. První z nich paní H., která je mi mamou, vzorem, a nesmírně obdivuji tuto výjimečnou krásnou ženu, za její boj, který vyhrála a pomáhá lidem a léčí je pomocí audia. Její dvě neteře paní P., která je nesmírně moc úžasná a krásná a její sestru paní L., která je plná zázraků a krásy.

Když se sejdeme pan S., paní H., paní L., paní P, a já ,je to nejkrásnější čas na světě, za který se dá děkovat pouze Qalandar Pak Rehma Tullah Alehe.Nejsem nikdo a nevím vlastně nic, ale jedno vím. Ten kdo dostane audio a poslechne dostane to největší štěstí na světě.Vděčím všemi všem z nich a díky našemu učiteli můžeme s BABA JEE SOHNAY a MOM JEE SOHNI komunikovat nejen v češtině a jeho překladem do jejich jazyka. Vím já se zbavit toho nejhoršího v nás a to naše JÁ ( ego-NAFS).Děkuji za to nejkrásnější pro nikoho a nic jako ja a za nekonečnou pomoc a podporu od všech a hlavně Vás a QALANDAR PAK SARKAR (RA).Vděčím vám a QALANDAR PAK SARKAR (RA) za poznání vašich výjimečných a krásných dcer a pro nás toho nejlepšího syna (náš učitel pan S. M.) Děkuji milionkrat BABA JEE SOHNAY


Slečna L.školní práce


Známe se teprve 3 rok, ale přijde mi, jako bych jí znala celý život.
TO, proč si jí vážím, začalo v polovině druhého ročníku.
Byla jsem nemocná, ležela jsem v nemocnici, a tak jsem hodně zameškala. Na vysvědčení jsem měla mít 5 neklasifikovaných předmětů. Taky že jsem je nakonec dostala. Byla jsem vystresovaná, protože jsem si na prázdniny sehnala brigádu, a tak jsem nevěděla, jak budu všechno to učení stíhat.
Ona mi moc pomohla tím, že mě vzala s sebou k jejímu doučovateli na Angličtinu. A jsem za to do dneška moc ráda. Zjistila jsem totiž, že má na K. velmi dobrý vliv.
K. byla už od prvního ročníku hodně uzavřená a moc se s nikým nebavila. Jakmile ale začala chodit na doučování z Angličtiny, změnila se.
Její učitel, má totiž zvláštní metodu k dosažení svých cílů. Někomu se to asi bude zdát divné, jako na začátku mě. On dal K. takové CD a tam hraje zvláštní "písnička". Člověk to má 25 minut poslouchat se zavřenýma očima, a pak na třikrát vypít sklenici vody. Máme si tak vyčistit hlavu a přijít na jiné - pozitivní myšlenky.
Když mi K. to CD dala také, nevěřila jsem jí. Mělo mi to totiž pomoct s mojí přípravou na mé opravné zkoušky ve škole.
I přes to, že jsem jí nevěřila, tak jsem si to pustila. Řekla jsem si: "Nic za to nedám, i K. je teď jiná a určitě to zvládneme". Zavřela jsem oči, a zaposlouchala jsem se. Když to všechno skončilo, opravdu jsem si připadala klidnější.
Za tohle jí doopravdy moc děkuji.
Obdivuji to, že to se mnou zvládla, protože jsem byla doopravdy hodně vystresovaná. Díky ní, jsem totiž všechny mé zkoušky zvládla. Takže mé dík patří i jejímu učiteli.
Už ve druhém ročníku jsme byly takové ty lepší kamarádky. Chodily jsme spolu nakupovat, a když jsem měla svátek, pozvala mě do divadla Karlín, na představení Adams family... (všechna práva patří HDK)
Byla jsem jí moc vděčná a jsem i do teď.
Je to prostě skvělá kamarádka:*
ALE TA NEJHLAVNĚJŠÍ VĚC, ZA KTEROU JI OBDIVUJI JE, ŽE MÁ HODNĚ PEVNÉ NERVY!!!
Sama to nemá jednoduché a ještě pomáhá mě, s mými problémy??? Je to kamarádka, na kterou bych se nikdy nedokázala zlobit nebo se s ní nebavit.
Vím, že jí nemůžu pomoci tak moc, jak si zaslouží, ale snažím se jí být alespoň oporou a vyslechnout jí, což je podle mě také důležité.
Na spoustu věcí, máme společný názor. Jen zřídkakdy, je to opačně. Jsem moc ráda, že jsem jí mohla poznat, a že jí vůbec mám. Každý den si spolu povídáme o mnoha věcech, a díky ní na ty špatné zapomínám. Občas si myslím, že nebýt ní, vůbec bych se do 3 ročníku vůbec nedostala. Je to doopravdy kamarádka, kterou se můžu chlubit, a kterou mi mohou ostatní jen závidět. Určitě si hodně lidí přeje mít právě někoho takového, jako je ona. Ani nevím, jak to dělá, ale vždy pozná, když mě něco trápí a vždy se mi snaží za každou cenu pomoct. Stejně tak to dělají i ostatní, a jsem jim za to také velmi vděčná.
Takže vlastně můžu říct, že děkuji celé své třídě. I když to s nimi občas není úplně růžové, dokáží člověka pořádně podpořit a všichni tak nějak držíme při sobě. Třída, kam jsem se na střední škole, kam jsem se dostala, je doopravdy ta nejlepší a jsem ráda, že jsem s nimi..".
"Člověk, kterého si moc vážím, je moje skvělá kamarádka K.. K. je moje moc dobrá kamarádka. Myslím, že můžu říct, že je pro mě nejlepší. Jistěže mám spoustu skvělých kamarádek, jako třeba P., N. a další... Mohla bych je jmenovat všechny, ale největší mé dík patří právě K.

Ps L.

"Baba jee...Rada bych začala tím, že jsem byla šťastná a vděčná že se mi do ruky dostalo CD...Hned po prvním poslechu jsem cítila úlevu ale zároveň i napětí,první dva dny jsem cítila boj v sobě samé,potom se však všechno změnilo a cítila jsem se při poslechu lépe a lépe. Hned po prvním poslechu se změnilo Hodně...Zahodila jsem marihuanu a neměla jediný abstinenční příznak! To jsem ale zatím netušila ze je to teprve začátek. Po CD se změnilo úplně Všechno!!! Od přátel,bydlení,práce,rodiny až po mě samotnou. Neměla jsem jen problémy s marihuanou ale Velké psych. problémy úzkosti a deprese. CD mi otevřelo úplně jiný svět a mě samotnou..otevřelo mi oči ale hlavně srdce!!! Jakmile jsem viděla sebe jinak začínala jsem vidět jinak i okolní svět a lidi...úzkosti už neměli šanci a deprese taky ne!!! Jako by Qalandar Pak Rehma Tullah Alehe převládl nad temnotou ve mě a všechno pak i navenek bylo jinak a mohla jsem zase dýchat, smát se, milovat život a lidi. Teď jsem šťastný a snad i dostatečně vděčný člověk bez strachu o to co bude. Protože CD a Qlander Pak (RA) mi dali novou šanci na krásný a spokojený život a to všechno kolem i ve mě, mě natolik utvrdilo, že se už nebojím o materiální věci a snažím se být stále lepším člověkem...Dnes už vím že láska je ta pravda a moc si přeji, aby to zjistili všichni na světe...Není čeho se bát....!!! S touhle pravdou jde vše úplně samo a život je jeden velký zázrak.Láska mění lidi situace i celý život!!!To mi dalo CD۔ Vaše dcera, paní L."

Paní S

"Baba Jee, Jmenuji se paní S. a chci Vám poděkovat zato, že jste a pomáháte lidem najít smysl života a dáváte nejenom naději ale skutečné štěstí v živote tak jak i mně. Seznámila jsem se s paní H. náhodou, kamarádka mi ji doporučila aby mi udělala Hezký účes. Hned v první minutě jsem ucítila přenádhernou vůni, kterou jsem nebyla schopná vysvětlit odkud pochází a tak jsem pochopila ze to musí byť ze zajisté nádherné energie v domě, to jsem cítila ale sama ještě pořád nevěděla o čem mluvím. Řekla jsem ze mám nemocnou štítnou žlázu a paní H. mi dala cd a že mi pomůže a vyprávěla jak jste ji zachránily. Doma jsem si pustila cd a byla velice překvapena čistotou hudby co jsem slyšela. Poslouchala jsem ji 3 X denně 7 dnů a pokaždé jsem viděla stejný obrázek, říkala jsem že snad potom třeba uvidím i jiný ale pokaždé byl ten samý, to jsem pak si říkala že asi nemám fantazii ale pak pochopila, že tak je to správně.

Viděla jsem poušť v prostředí v kterém stála palma a pod ní seděl muž a koukal na moře před sebou. Svítilo slunce a ten muž byl zády ke mě a tak jsem mu neviděla do obyčeje. Omlouvám se za troufalost, snad to byl Baba Jee - protože pro mě se stal tím světlem, který mi dalo naději, to světlo které zachraňuje milióny lidí a co zachránilo i mně. Pak o pár měsíců později jsem se zeptala paní H. jestli nemá ještě cd a pak i pan S. mi dal cd a Já je rozdávám v tramvaji pro lidi co potřebují Mít naději i pomoc.

Pochopila jsem že cd není jen tak nějaké cd, ale jeto o hodně víc. Jeto klíč k životu každého člověka takovému, jaký si každý o tom může nechat zdát. Když by jste si představily že člověk je trezor tak to cd je klíč k tomuto trezoru, který uvnitř skrývá bohatí vesmíru a každý by si měl uvědomit, ze to bohatí co v sobě má je jen malinká setinka toho co od vesmíru dostal jako dar a jak by s tím darem by měl zacházet. Mohl by pak pochopit že může vše co by si jen přál, stačí chtít a věřit۔ DĚKUJI

Vaše dcera

Paní S."

Ms M.

Je mi opravdu velkou ctí a potěšením, že Vám mohu napsat svůj příběh o tom, jak jsem poznala Qualandar Pak ( Ra ) pana S., paní H., paní K. a další, kteří žijí v České republice a hlavně Baba Jee! Je mi opravdu velkou ctí tento článek psát! Protože tito lidé jsou každý den připraveni pomoci a s neuvěřitelnou láskou, pokorou, ochotou a jistotou v srdcích pracují a přejí si pro ostatní zdraví a předávají lásku dál! Na Mé cestě k sebevzdělávání mi byli neuvěřitelnou motivací a odpověďmi na mé otázky, kterých bylo opravdu hodně. Děkuji Vám za to Než jsem je poznala, žila jsem obyčejným životem. Starala jsem se o svého syna, manžela a o domácnost. Protože jsem dříve byla zaměstnaná ve Velké firmě, byla mateřská dovolená zprvu opravdu odpočinkem. 🙂Pak se ale situace začala postupně zhoršovat, nebyla jsem si jistá ve výchově a starání se o syna a dále k tomu přibyly finanční problémy, neshody v manželství a z mých špatných myšlenek přibyla i nemoc. Minulý rok před Vánoci jsem se bolestí a otoky nohou nemohla zvednout z postele. V tu chvíli jsem věděla, že je něco špatně, ale nevěděla jsem co s tím? Navštívila jsem několik doktorů, ale na nic ve směs nepřišli, jen na zánětlivý proces v těle, který způsobil otoky a řezavé bolesti s podezřením na Sarkoidozu - plicní onemocnění. Když už jsme nevěděli co s tím a lékaři mi dávali na bolest nepřetržitě analgetika. Zavolala mi maminka mého manžela paní M., která se přátelí s paní H. a domluvila mi s ní a panem S. schůzku. Byla jsem nadšená, protože jsem podvědomě tušila, že mi pomohou. Prostě zpráva z nebe! Při prvním setkání s nimi, jsem v sobě cítila, že cokoliv mi poradí bude dobře. Už tehdy jsem k nim cítila velkou úctu a pokoru. Poradili mi znovu poslechnout CD - tentokrát znovu a lépe. Už jsem ho totiž jednou poslouchala, ale zřejmě ne úplně dobře. Manžel pan R. byl také se mnou i na něj se oba se zájmem podívali a poradili totéž. Mužů říct, že od této chvíle se nám změnil život oběma. Nejen, že jsme si začali znovu vážit jeden druhého, ale také jsme našli po 13 letech už trochu ztracenou lásku k sobě. Po doposlouchání CD se bolesti a otoky nohou dočista ztratily a Já mohla fungovat bez jakýchkoliv překážek.

Cítila jsem obrovské štěstí, radost, vděčnost a velikou touhu pomoci i ostatním, které trápí něco podobného. Zkontaktovala jsem pana S. a paní H., abych jim to řekla a poděkovala. Hned mi začali pomáhat Mé přání plnit! Pan S. s paní H., mi opravdu velmi pomohli, dodali mi zdraví, uvědomění a sílu každý den na sobě pracovat víc s víc a do teď jsou pro mně velkou motivací a skvělými učiteli. Asi o několik týdnů později mi od nich přišla zpráva, že mohu napsat přímo Vám Baba Jee a dozvědět se více o Qualandar Pak ( Ra ) a o Vás Baba Jee. Rozhodla jsem se s velkou úctou, vděkem a pokorou, že to zkusím. Věděla jsem, že Píši velice váženému člověku , proto jsem si dala na dopise záležet a psala ho s tou nejčistší myšlenkou a láskou! Byla jsem plná nadšení a nesmírnou touhou dozvědět se víc a pomoci tím i někomu dalšímu. Za chvíli mi přišla nádherná odpověď, že mohu! Wow, úžasný pocit....štěstí, radost, nádhera! Od té chvíle jsem poznala i Baba Jee. Každý den jsem od něho dostávala jen ty nejkrásnější zprávy, které byly plném lásky, velkých přání, motivací i humoru. Každý den se Těším na jeho zprávu, protože je to opravdu, jako pohlazení na srdci۔ Když jsem doposlouchala jeho slova, bylo to úžasné! Cítila jsem neuvěřitelný náboj energie, lásky, harmonie a odpovědi na několik druhů otázek..Bylo to nepopsatelně krásné! S manželem jsme rozdávali zprávy po okolí a najednou se začali ozývat lidé a Já měla poprvé možnost "Sama" někomu pomoci. Ještě ten den za mnou přišel Pán a společně jsme si přáli, pod mým vedením. Dostala jsem před tím instrukce od svých výborných učitelů, protože jsem ze začátku měla ještě lehkou obavu, abych vše udělala správně. Ale musím říct, že to bylo skvěle, pán odcházel s nadšením a Já také! A dnes se mi ta krása stala znovu, mohla jsem si ještě jednou přát a pomoci tím někomu dalšímu. HURRRAAA۔ Je to nádherný pocit a Já Vám za něj Baba Jee velmi děkuji, protože jen díky Vám a Qualandar Pak (Ra) jsem lepším člověkem!
With Love (s láskou)
Your daughter (vaše dcera)
Paní M. Č."

Ms P.

Assalam O alaikum Baba Jee. Potkala jsem u mé tety Shahida a měla jsem zdravotní problémy. Měla jsem stres, že jsem začala být alergická na potraviny a nemohla nic jist. Byla jsem v životě nešťastná..

První poslech jsem se hodně bránila, běhaly mi hlavou myšlenky a nemohla se vůbec soustředit na poslech říkala jsem si:,,Bože, to je dlouhý." Ale najdnou jsem se zaposlouchala a nechala se unést, bylo to nádherné, cítila jsem boží přítomnost! Cítila jsem se hned po prvním poslechu krásně lehce, jako bych konečně byla volná a chtěla poslouchat hned znova! Začala jsem se na každý poslech tolik těšit a pokaždé to byl neuvěřitelný zážitek!!!!

Usmívala jsem se, byla jsem spokojená a naplněna. Když jsem měla poslední den poslechu, byla jsem smutná, že už poslouhat nebudu. Moc mi to chybělo. Když jsem měla dát poprvé audio nebylo to vůbec lehké pro mě. Nevěděla jsem, co mam říct jak se zachovat, nebyla si ničím jistá.

Ale řekla jsem si: ,,Musím, mně to moc pomohlo a chtěla jsem, aby jiní lidé byli také zdraví a šťastní." Tak jsem se do toho pustila. Přeložila jsem text z češtiny do němčiny a CD jsem dostala od Shahida, tak jsem nechala vytisknout obálky a dělalo mě to moc šťastnou, měla jsem důvod být na tomhle světě a dělat něco krásného pro lidi, a to mě tolik uspokojovalo a dělalo šťastnou.Celý den chodím po mestě a dávám cédéčka a karty. Přeji pro každeho kterého potkám, ať jsem kdekoliv. Často chodím do nemocnice a dávám tam cédéčka.Přeji jim, aby se každý uzdravil a šel domů. Jaký je pocit sedět někde, dát cédéčko, přát neznámým lidem, kteří vypadají smutně, bože to byste ten pocit museli zažít. Při přednášce Baba Jee jsem se začala učit o svém ´´JÁ´´ nikdy nedokáži tolik poděkovat za tu možnost, je to velký boj, ale jsem nesmírně vděčná za zrcadlo, které mi bylo ukázáno za poznání učení od Baba Jee a cítění Qalander pak (RA). Teď je to život jen krásný, scházíme se často s mojí sestrou paní L. a mojí tetou paní H. a paní K. a jejich učitele pan S. Jak se říká, jsme pořád mast mast. Pan S. vypráví krásné příběhy o Syed Baba, Qalander pak (RA) a společně si přejeme. Je to tak krásný čas, jako nikdy předtím v mém životě. Ať jsme kdekoliv, všichni z nás jen dávají cédéčka a pořád myslí na jedno, jak můžeme udělat lidi šťastnými. Tohle jsme se naučili od pana S. a viděli ho jak to dělá. Každému na světě přeji, aby alespoň jednou poslouchal cédéčko, poznal Syedbaba, Qalndar Pak RA a jeho zprávu, která je určena pro každého na světě bez ohledu na barvu, řadu, národ, náboženství a jakékoliv jiné rozdíly.

Salute Pro Qalandar Pak (RA) za krásu.

Děkuji.

Ms H

Assalam OAlaikum Baba Jee. Něco o mém životě a zázraku. Narodila jsem se v malé vesnici, asi 3 km od letiště rodičům, kteří pracovali jako dělníci. Mám čtyři bratry. Dětství bylo tak rychlé, ani nevím, jak uteklo, protože jsem sportovala. Vyučila jsem se kadeřnicí. V osmnácti letech jsem se vdala a měla dvě krásné holky. Ovšem vztah byl katastrofa od samého začátku. Nebyla jsem šťastna od dvaceti pěti letech. Po dvaceti letech jsme se rozvedli. Odešla jsem s igelitkou a dětmi. Měla jsem od svých devatenácti tři i čtyři zaměstnání, dala dohromady několik bytů a život mi utíkal prací a starostmi. Nikdy jsem nebyla uvnitř volna ani šťastná. Do mých čtyřiceti let, jsem prožívala stále stresové období stresy, hádky s bývalým manželem a běžné starosti. Zabezpečení dětí, také rodiče odešli brzo, oba pohřby proběhly v jednom roce. Nešlo se radovat z běžného života. Pak jsem poznala nynějšího manžela a po dlouhých letech přišla láska. Jen běžný život nám od začátku nepřál, ať už se jednalo o finance, nebo o zdraví. Pracovala jsem tolik, že po čase jsme začali stavět dům kousek od mé rodné vesnice. Nemohla jsem být šťastná, osud nám nepřál a firma, která nám stavěla dům také ne. Přišli jsme o milion Kč a spadli do dluhů. Psychicky jsem se zhroutila, až přišlo na operaci žlučníku, o který jsem přišla. Nastala doba ještě větších starostí. Když už jsme mysleli, že to bude vše nějak v pořádku, v padesáti letech mi oznámila doktorka, že mám rakovinu v ledvině. Zhroucení bylo neskutečné. Celý život jsem měla lidi kolem sebe a milovala je i přes bolest v srdci a snažila se rozdávat úsměvy. Má práce v kadeřnictví je mým koníčkem. Vystudovala jsem i alternativní medicínu, takže jsem vždy byla blízko k lidem. Jedna zákaznice mi přinesla CD a něco málo mi o tom řekla. Já jsem ho v té době zavřela na rok do šuplíku. Vzpomněla jsem si až v nemoci a měla jsem už asi měsíc před operací. Začala jsem poslech. Hned druhý den jsem zavolala na číslo, které bylo na obalu CD a dovolala jsem se panu S. Řekl mi, ať vnímám, že se pak můžeme sejít. Už od prvního okamžiku poslechu mne bolelo srdce, bylo to něco, co nešlo popsat... síla, světlo, klid. Hudba, která mi prošla tělem i duší. Po sedmi dnech jsem cítila jakoby nový nádech. Po poslechu mě navštívil pan S. a začal mi vysvětlovat spoustu věcí. Měl moc práce, protože já měla hroznou spoustu otázek. Začali každodenní návštěvy a vysvětlování. Došlo mi až za delší dobu, kdo je můj učitel a co pro mne znamená. Tolik důvěry, klidu a pohody jsem nezažila za celý život. Hlavně jeho neskutečný klid. Jako by mne přenesl do otevřených dveří. Na operaci se mi nechtělo, cítila jsem sílu, štěstí, nabrala nový dech a chuť do života po poslechu CD a schůzkách se panem S. Řekl mi:,,Nemusíš na operaci, je to na tobě." Váhala jsem, ale přesto jsem šla. Bylo to devět nádorů a jeden velký přímo v ledvině. V nemocnici první den už jsem vyprávěla o CD. Doktorům i sestřičkám. Operace proběhla a já se cítila divně. Přesto mne propustili domů. Asi třetí den po operaci mi nebylo dobře, přišel za mnou pan S. a skoro čtyři hodiny seděl u postele. Snažil se mě probrat, ale já už nejevila žádné známky života a chtělo se mi odejít. Pan S. volal Baba Jee. Na jeho první pohled nezapomenu do konce svého života, opakovala jsem slova, která mě dostala asi za dvě minuty ven z postele, a řekl mi, že už jsem zdravá. Bylo to něco neuvěřitelného - ztratil se mi cukr i problémy se štítnou žlázou. Po třech dnech už jsem byla v práci a na nohách stojím doteď. To, co jsem dostala, bylo oživení srdce. Myslím, že oživení do poslední buňky v mém těle. Ten pocit nejde vyjádřit slovy, CD, Baba Jee a můj učitel mne doprovází od rána do večera každý den mým životem, který si bez nich už nechci a neumím představit. Našla jsem nový život, lásku, umím se radovat a mám chuť žít. Po nějakém čase začaly probíhat přednášky, ve kterých jsme začali poznávat Baba Jee od jeho začátku. Tolik mě to uchvátilo a přineslo do života moudrost, a také chtíč bojovat sama se sebou. Uvědomovat si chyby, vidět ostrýma očima. Ctím Baba jee a klaním se, dává lidem klid, mír a smysl života. Tohle poselství je mým do konce mého dechu - předat dál jeho zprávu lidem na cele planetě. Je to má rodina, kterou nikdy neopustím. Po čase se nás v ČR dalo dohromady ještě několik děvčat, jsou to mé neteře paní L., paní P., a také žákyně pana S. paní K., paní R., paní S. a paní M. kterých si nesmírně vážím, protože pochopily, kdo je Baba Jee. Bez našeho učitele pana S. vím, že bychom nebyli ničím. Přivedl nás svou láskou a pokorou na tuto čistou cestu. Dnes je pan S. mou rodinou. Scházíme se všichni velmi často. Když je přednáška, je to pro nás radost a neskutečná energie, něco jako droga. Po každé přednášce jsme jako časovaná bomba, štěstím rozdáváme CD, poznáváme spoustu lidí a snažíme se je přesvědčit, že cesta, kterou jde Baba Jee je jako slunce, a čista myšlenka. Mé přání je, aby se CD dostalo ke správným lidem a aby se jim změnil život jako mně, mým blízkým kamarádům i mé rodině. Budu se snažit s naším týmem, abychom zasáhli co nejvíce lidí po celém světě. Miluji vás a děkuji z celého srdce Baba Jee, že mne tento zázrak mohl potkat, budu tady pro vás navždy. Vím, že jste lék pro naše i budoucí generace Děkuji panu učiteli, děkuji Baba Jee a všem kteří drží při něm. Navždy, vaše dcera paní H.