Qalandar Pak (RA) a jeho následník Syed Baba Jee


Mír a požehnání pro všechny milovníky Qalandar Pak (RA).

Než se ponoříme do různých aspektů osobnosti a duchovního života Qalandar Pak (RA), považuji za nezbytné vyvrátit některé nesprávné představy a neopodstatněné iluze týkající se jeho data narození, den odchodu do konečného pobytu, den výročí dědice, aby všichni ti, kteří obdrželi jeho (RA) okouzlující dobročinnost a chtěli se o něm dozvědět více, mohli být osvíceni skutečností bez jakékoliv formy rozptýlení a šířili poselství (Audio) k lidstvu v bolesti.

Pamatujte: Rozšiřovat poselství (Audio) o ponižovanou a utrpenou lidskost s nesobeckou oddaností a nejvyšší rozhodností je jediným jistým způsobem, jak vyjádřit svou lásku ke Qalandar Pak (RA).

Skutečné jméno Qalandar Pak (RA), známé jako 'Kakian wali Sarkar' {Význam: Pán božského mateřství. Je to zvláštní rys, který označuje nezištnou a čistou lásku, která byla svěřena matkám (Kaki); a na základě tohoto vztahu stojí jako symbol odhodlání, čistoty lásky a lásky k lidstvu, který vidí požehnanou osobnost Qalandar Pak (RA) a v metaforické referenci mu náleží titul Kakian Wali Sarkar RA } je Syed Safdar Hussain Bukhari (RA), který (RA) se narodil do bohaté rodiny, v pondělí 6. května 1940 na požehnané půdě vesnice Dhudhi Thal, Tehsil {Město} Pind Dadan Khan, která se nachází v okrese Jhelum, v Pákistánu.

Qalandar Pak (RA) opustil tento svět v úterý 8.února 2005, po dlouhých letech nezištné pomoci lidstvu. Každoroční pouť Qalander Pak (RA) se koná 6., 7. a 8. února. Dle přání Qalander Pak (RA) se stal následníkem jeho nejlepší žák Syed Baba Jee.

Qalandar Pak (RA) a jeho následník Syed Baba Jee

Fotografie - URS

Slova od Syed Baba-následník Qalandar Pak (RA) o audiu

Toto je poslání zvané Sufi svatý Qalandar Baba určené pro celé lidstvo, pro léčení různých druhů nemocí, psychického či duševního neklidu.

Když mluvíme o lidstvu, tak mluvíme nade všechny víry, což zahrnuje úplně všechny lidi na tomto světě bez ohledu na jejich víru, kterou vyznávají.

Nikdo tímto nemění vaši víru ani vám nikdo nenabízí víru novou.

Je potřeba, aby se toto poslání dostalo ke všem lidem na světe zcela zdarma. Toto audio je jedním z největších rytmů vesmíru, které po jeho poslechu, se zavřenýma očima, vyléčí jakoukoli nemoc.

Toto audio je určeno k poslechu komukoliv pouze jednou za život po dobu 7 dní ráno, odpoledne a večer se zavřenýma očima. Po poslechu vezměte půl sklenice vody a zavřete oči a řekněte v duchu třikrát své jméno nebo slovo (podle vaší víry) a vypijte tuto vodu se zavřenýma očima na třikrát. Například: kdo věří v Ježíše, zavře oči a představí si Ježíše a řekne třikrát v duchu (Ježíš, Ježíš, Ježíš) a ostatní podle své víry, svého Boha, na třikrát.

Pojďme touto cestou zachránit lidstvo a dejme klid v duši a mír trpícím, plačícím a slabým bytostem.

Toto audio je věnováno Vám všem, kterým se právě dostalo do rukou a jeho poslech je zcela zdarma! Poslechněte si audio a věnujte ho, prosím, dál.¨

Kam dál?